Taverna Zen

  • 70 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 2 goście
  • 2 łożka

Apartament Taverna Zen Mediolan jest usytuowany 25 min piechotą od takich obiektów jak Galeria Wiktora Emanuela II, zaledwie 450 m od stacji metro Porta Genova. Obiekt położony jest 2 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i o rzut kamieniem od przystanku autobusowego Ripa di Porta Ticinese - Via D'Adda.

Apartament dysponuje garderobą i miejscem do siedzenia z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Zaletą obiektu noclegowego jest obecność suszarki do włosów, szlafroków i ręczników w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Goście apartamentu Taverna Zen mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Apartament jest usytuowany w dzielnicy Navigli, 5 km od lotniska Mediolan-Linate. Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca w Mediolanie leży prawie 30 min pieszo stąd. 2 km od apartamentu Taverna Zen znajduje się również Pinakoteka Castello Sforzesco.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Taverna Zen Mediolan
Navigli, Caratteristico Appartamento Milanese
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Navigli, Caratteristico Appartamento Milanese

68 m od nieruchomości
USD 183 USD 165
za noc
Relax Sui Navigli
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Relax Sui Navigli

207 m od nieruchomości
USD 195 USD 176
za noc
Mirella'S Sweet Home -Navigli Milan
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mirella'S Sweet Home -Navigli Milan

229 m od nieruchomości
USD 109 USD 98
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    12 km

    Stacje kolejowe

    Milano Cadorna
    2,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Stół
    • Prasowanie

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Komputer w pokoju

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji015146-LNI-00228,IT015146C2DY736RSQ
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Taverna Zen jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Taverna Zen dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Taverna Zen akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Taverna Zen nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Taverna Zen jest kuchnia?
      W apartamencie Taverna Zen goście znajdą aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    12 km

    Stacje kolejowe

    Milano Cadorna
    2,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Taverna Zen Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij